Когнітивно-поведінкова терапія

Психотерапія – це, просто кажучи, лікування душі, спрямоване на досягнення, відновлення, покращення або підтримання якості життя, особливо в аспектах особистого, фізичного, соціального та професійного добробуту. Метою психотерапії є досягнення оптимального розвитку особистості та усунення або полегшення психологічних чи фізичних страждань людини.

Когнітивно-поведінкова терапія довела свою ефективність та наукову обґрунтованість. І саме за принципами цієї психотерапії ми будуємо наші модулі.

Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) базується на теорії, що причиною психологічного дистресу є хибні моделі поведінки та мислення, які засвоюються та закріплюються під впливом різноманітних зовнішніх та внутрішніх факторів і мають глибокий вплив на досвід та тілесні відчуття. Завдяки терапії клієнт може позбутися цих помилок і навчитися давати ради зі своїми труднощами та проблемами більш адекватним способом, що також забезпечить коригування емоцій (наприклад, поліпшення настрою за депресії або зменшення чи усунення тривоги за тривожних розладів).

КПТ – це доведена дослідженнями ефективна форма лікування депресії та тривожних розладів, таких як панічний розлад та агорафобія, з якими ми пропонуємо боротися за допомогою наших програм/модулів. Вона також може бути застосована до менш серйозних психологічних труднощів, які час від часу виникають у кожного з нас (наприклад, нездатність фізично і психічно розслабитися і насолоджуватися теперішнім моментом).